DE OPPERBEVELHEBBERS VAN DE BELGISCHE STRIJDKRACHTEN IN DUITSLAND
VAN HET 1ste BELGISCH LEGERKORPS sinds 1946
 
           
   

Luitenant Generaal
G. Fromont
27.03.1946 - 25.12.1946
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
J.B. Piron
26.12.1946 - 10.02.1951
     
 



 
 

Luitenant Generaal
A. Tromme
10.02.1951 - 30.09.1954

 


Generaal Eisenhouwer en de Opperbevelhebber van de BSD groeten
tijdens de uitvoeringen van de vaderlandse liederen.


In Mei 1951 werd de Franse Generaal Guillaume in het 1e Korps ontvangen door de
Luitenant-Generaals Piron en Tromme.





 
 

 
 
Generaal Tromme ontvangt Maarschalk Juin en de Generaal van het vliegwezen Bailly
in zijn hoofdkwartier tijdens de manmanoeuvres.
 
           
 



 
 

Luitenant Generaal
O. L. Gierst
01.10.1954 - 30.06.1958
 
   
 



 
   

Luitenant Generaal
P.BERBEN
01.07.1958 - 31.12.1960
     
 



 
 

Luitenant Generaal
A. Crahay
01.02.1961 - 30.06.1964
 
 



 
 

Luitenant Generaal
A. Melchior
01.07.1964 - 30.06.1966
 
 



 
 

Luitenant Generaal
A. Franck
01.07.1966 - 30.06.1971


 
 



 
   

Luitenant Generaal
L. Teysen
01.07.1971 - 19.12.1974
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
P. Brecx
20.12.1974 - 31.12.1976
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
W. Gontier
01.01.1977 - 30.07.1978
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
C. Ameryckx
31.07.1978 - 31.10.1979
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
E. De Wilder
01.11.1979 - 05.04.1981
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
M. Gysemberg
06.04.1981 - 30.09.1982
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
J. De Boodt
01.10.1982 - 20.06.1986
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
H. De Poorter
21.06.1986 - 28.12.1988
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
R. Cauchie
29.12.1988 - 29.06.1993
     
           
 



 
   

Luitenant Generaal
F. Briquemont
30.06.1993 - 30.09.1996
     
           
           
         
Vorige pagina
  Menupagina Luc   Volgende pagina